hotline
darcekovy-kupon

Najbližšie tréningy

Vyberte si termín tréningu

Tréningové centrum v Prešove končí

SuperDRIVE na konci mája ukončuje aktivity v stredisku Prešov.

 

Tréningové centrum v Prešove končí

 

 

Klientov so zakúpeným poukazom budeme kontaktovať s možnosťou rezervácie posledných termínov.

 

 

Centrum v Prešove bolo otvorené v roku 2012. Preškolili sme tu mnoho vodičov, ktorí boli spokojní a ocenili prínos našich tréningov.

 

Otvoreniu tréningového centra predchádzali protesty miestnych občanov, ktorí sa obávali hluku. Viac si môžete prečítať v tomto článku.

 

Za 5 rokov pôsobenia sme stále niektorých obyvateľov nedokázali presvedčiť, že škola bezpečnej jazdy pre nich má nepochybne pozitívny prínos a hluk nie je zďaleka taký rušivý ako sa obávali.

 

„Areál v Prešove bol otvorený s cieľom ponúknuť ďalšie vzdelávanie vodičov z východnej časti Slovenska. Napriek rôznym prekážkam sa nám areál podarilo spustiť a úspešne školiť účastníkov. Mali sme plány pokračovať v technologickom vylepšovaní tréningového centra, aby sme mohli realizovať aj vyššie úrovne tréningov. To však nie je možné, preto s neľahkým pocitom tréningové centrum zatvárame,“ povedal Peter Krištín, majiteľ spoločnosti. „Aktuálne prebiehajú intenzívne práce na rozšírení aktivít do Českej republiky, ktoré prebehne v tomto roku. Zatiaľ sa nechystáme otvoriť ďalšie centrum na východe Slovenska, ale nevylučujem túto možnosť, pokiaľ sa nám podarí nájsť nové vhodné priestory“ prezradil o plánoch do budúcna.

 

Ďakujeme všetkým, ktorí nám s prevádzkou areálu pomáhali, aj všetkým absolventom, ktorí mali chuť sa s nami naučiť jazdiť bezpečne. Sme radi, že sme mohli aspoň trochu prispieť k zvýšeniu bezpečnosti na cestách aj na východe Slovenska.