hotline
darcekovy-kupon

Najbližšie tréningy

Vyberte si termín tréningu

Škola bezpečnej jazdy pre maminky

Škola bezpečnej jazdy pre maminky

 

Vozíte často malé deti a chceli by ste urobiť maximum pre ich bezpečie? 

 

Poldenný tréning "Pre maminky" je zameraný na bezpečnosť prepravy detí v osobnom aute a zvládnu ho aj veľmi vyťažení rodičia. Svoje poklady tentokrát nemusíte nechať doma. Vy sa postaráte o zvládanie krízových situácií a my o vaše ratolesti :)

 

Naučíte sa zásady bezpečnej jazdy, legislatívu aj praktické tipy ohľadne detských sedačiek či ďalšieho vybavenia vozidla a rady pre jazdu s dieťaťom. V praktickej časti tréningu si nacvičíte základné reakcie na krízové situácie. Viac info nájdete nižšie.

 

 

 

Vrátane stráženia detí od 3 rokov

 

Výhodou tohto tréningu je, že v prípade, že máte detičky od 3 rokov, môžete si ich vziať so sebou. O ich stráženie sa postarajú skúsené opatrovateľky. Pre drobcov bude pripravený pútavý program a chýbať nebude ani malé občerstvenie. Absolvovať tréning s dieťatkom mladším ako 3 roky je možné, pokiaľ so sebou vezmete aj doprovod, ktorý sa o dieťatko postará. Na mieste je krásne prostredie novorekonštruovaného Penziónu na letisku. 

 

PODMIENKY 

 

- Vlastné vozidlo

- Vodičský preukaz skupiny B

- Minimálne z 1/3 plná palivová nádrž

 

Maximálny počet účastníkov: 10

 

Centrum: SuperDRIVE Trenčín.

 

 

Popis tréningu

 

Teoretická príprava sa venuje základom správneho sedenia, riadenia, základnej fyzike vozidla a vysvetľuje povinné bezpečnostné systémy vozidla ako airbagy, ABS a kontrolu trakcie. Podrobne rozoberá problematiku krízového brzdenia, hybnosť vozidla a brzdnú dráhu. Venuje sa legislatíve a doporučeniam ohľadne použitia detských sedačiek a ďalších pomôcok pre kľudné cestovanie. V praktickej časti sa naučíte krízovo brzdiť a vyhnúť sa náhlej prekážke na vozovke. Väčšina cvikov prebieha na klznom mokrom povrchu, ktorý nijako nepoškodzuje pneumatiky, ani auto samotné. Tréning je absolútne bezpečný ako pre vodiča, tak pre vozidlo. Vedomosti je možné dalej rozšíriť na II. úrovni školy šmyku INTENSIV.

 

Čo mi tréning prinesie

 

- naučíte sa správne sedieť za volantom

- dáme vám tipy pre bezpečnú jazdu s deťmi

- vysvetlíme rozdiely v typoch autosedačiek a ich upevnenia

- odporúčime vhodné pomôcky do auta

- zistíte, ako zastavuje auto na rôznych typoch povrchov

- dokážete správne a efektívne v krízovej situácií zastaviť

- naučíte sa krízovo vyhnúť prekážke pri plnom brzdení

- vysvetlíme vám, ako fungujú základné a povinné bezpečnostné systémy

 

 

Hľadáte niečo trochu iné? Pozrite si všetky tréningy z našej ponuky.