hotline
darcekovy-kupon

Najbližšie tréningy

Vyberte si termín tréningu

Nová moto sezóna je tu!

Nová moto sezóna je tu!

Hurá, jar je blízko! Čo takto vyraziť do novej motorkárskej sezóny bezpečnejšie? Ako motiváciu pre vás máme akciovú ponuku na tréning Motoškola BASIC. Viac info nájdete nižšie.

 

                         

 

 

Motoškola Basic pre ženy

 

Baby, priznajme si to. Je super jazdiť s chalanmi, ale niekedy si v ich spoločnosti môžeme pripadať trochu nervózne, zvlášť, keď si samé ešte nie sme isté. Príďte na tréning Motoškoly Basic len pre ženy, kde bude jediným mužom trpezlivý inštruktor. Naučíte sa nové zručnosti a možno nájdete aj parťáčku na výlety.

 

Navyše každá účastníčka dostane na tréningu darček - štýlový a vkusný náramok z tibetského striebra a kameňov ametyst alebo lapis lazuli.

 

Motoškola Basic

 

Pokiaľ si mužskú prítomnosť naopak užívate, chcete prísť ako pár alebo ste muž :-), potom je pre vás určený štandardný tréning Basic.

 

Teraz pre prvých 10 objednávajúcich fotokniha "Motorky na slovenských cestách" zdarma! O pridelení darčeka budete informovaný e-mailom a kniha Vám bude zaslaná poštou. Môžete si ju prelistovať tu.

 

Viac info k tréningu nájdete tu: Motoškola Basic.

 

Prebieha v centre SuperDRIVE Trenčín.

 

 

 

Motoškola Intensiv

 

Pre absolventov základnej úrovne Basic ponúkame pokročilejšiu úroveň Intensiv, kde sa ešte viac zdokonalíte v bezpečnej a sebaistej jazde.

 

Viac info k tréningu nájdete tu: Motoškola.

 

Prebieha v centre SuperDRIVE Trenčín.