hotline
darcekovy-kupon

Najbližšie tréningy

Vyberte si termín tréningu

Ako objednať darčekový poukaz? 

Každý tréning je možné objednať aj ako darček. Ak ste sa rozhodli pre konkrétny typ tréningu, stlačte tlačidlo Kúpiť. V prvom kroku objednávky zadajte meno obdarovanej osoby a svoje osobné údaje (meno, adresu, telefón ...) do vopred pripraveného formulára. Kliknutím na tlačidlo Pokračovat prejdite k druhému kroku. Tu si vyberiete vzhľad darčekového poukazu a môžete pridať aj osobný odkaz. Kliknutím na tlačidlo Pokračovat sa dostanete na posledný krok, a to je sumár objednávky. Tu si prekontrolujete údaje, ktoré ste zadali a ak všetko súhlasí, záväzne potvrdíte objednávku kliknutím na Dokončit objednávku.

 

Darčekový poukaz vám bude zaslaný e-mailom spolu s informáciami o objednávke.

 

Poukaz je vystavený na meno a jeho platnosť je 1 rok od zakúpenia. Obdarovaný si ho môže v priebehu tejto doby kedykoľvek uplatniť a to tak, že pri prihlasovaní sa na konkrétny termín tréningu pri platbe vloží kód poukazu do objednávkového systému. 

 

Pokiaľ sa neviete rozhodnúť pre konkrétny tréning, ponúkame aj všeobecný darčekový poukaz, ktorý môže obdarovaný využiť pre zakúpenie ľubovolného tréningu z našej ponuky.

 

Ako sa prihlásim na tréning?

Na adrese www.superdrive.sk/skola smyku si vyberiete príslušný tréning a na Vami zvolený termín sa prihlásite. 


Kde nájdem termíny tréningov?

Termíny tréningov sú dostupné v našom centrálnom objednávkovom systéme www.superdrive.sk/vsetky-treningy


Kde sa koná škola šmyku?

DrivingCamp Pachfurth – AT (30 km od Bratislavy)
Trenčín – SK


Ako sa dostanem do Pachfurthu?

Kliknutím SEM sa Vám zobrazí podrobná navigácia pre všetky SuperDRIVE tréningové centrá. Do Pachfurthu sa dostanete aj po starej ceste, nie je potrebné mať rakúsku dialničnú známku.


Prečo SuperDRIVE?

Sme vysoká škola jazdenia v ktorej učia profesionáli. S výučbou vodičov oblasti bezpečnej jazdy sme začali už v roku 2002. Zakladateľom SuperDRIVE je prvý inštruktor školy šmyku na Slovensku. Vyučujeme pomocou najmodernejších metód a to na špeciálnom softwari ktorý bol pre nás na mieru vyvinutý. Našimi tréningami doposiaľ prešlo viac ako 37 000 vodičov. Máme špecialistov pre každú oblasť motorizmu(osobné a nákladné autá, motocykle, eko jazda, defenzívna jazda a povinné preškoľovanie vodičov).


Môže sa tréningu zúčastniť ďalšia osoba?

Teoretickej časti nie. Fotenie a filmovanie praktickej časti je možné po dohode s inštruktorom.


Ako prebieha tréning?

Bližšie informácie k jednotlivým typom tréningov nájdete tu: Škola šmyku

 

Organizačné pokyny zasielame v daný týždeň tréningu spolu s mapou e-mailom.

 

Prebieha praktická časť na vlastných vozidlách, alebo mi vozidlo zapožičiate?

Odporúčame absolvovať praktickú časť na vozidle, ktoré najviac používate. Je dôležité spoznať jeho jazdné vlastnosti, ako sa chová v kritických situáciách, aké sú jeho hranice ovládateľnosti. V prípade, že vozidlo k dispozícii nemáte, vieme Vám po dohode zapožičať takmer akýkoľvek model od bežne dostupných značiek. Cena za prenájom závisí od značky a modelu, pohybuje sa od 79 € do 119 €. V prípade bližšieho záujmu nás prosím kontaktujte na info@superdrive.sk


Nemôže dôjsť počas tréningu k poškodeniu vozidla?

Tréningy organizujeme vo výcvikovom stredisku, ktoré bolo upravené za účelom výuky školy bezpečnej jazdy. Každá dráha má bezpečnostné zóny, ktoré sú projektované a postavené tak, aby počas tréningu nemohlo dôjsť k poškodeniu vozidla, resp. k nehode. Aj napriek tomu v celom stredisku platia prísne bezpečnostné pravidlá, ktoré je každý účastník povinný dodržiavať a s ktorými Vás inštruktor na začiatku tréningu oboznámi.

 

Ponúkate aj pripoistenie vozidla?

V prípade, že máte záujem o pripoistenie Vášho vozidla počas tréningu školy šmyku, môžete tak urobiť vyplnením formulára pri objednávke tréningu. Vaše vozidlo bude poistené na celý priebeh tréningu.

Cena je 10 € - poistná suma do 10.000 € alebo 20 € - poistná suma do 20.000 €.